Towarzysko z Kawasaki Frontale

Rozegrano pierwszy mecz testowy z długo wyczekiwanej AsiaTour 2015.   Podopieczni Thomasa Tuchela rozgromili drużynę gospodarzy aż 6:0.  Zawodnicy Borussii Dortmund prowadzenie w tym spotkaniu objęli po zaledwie 5. minutach gry, kiedy piłkę w

• By: admin,
read more

Zwycięsko z Johor Southern Tigers

Wczorajszego dnia drużyna Borussi Dortmund rozgromiła w meczu sparingowym ekipę Johor Southern Tigers. Mecz zakończył się wynikiem 6:1. Cała drużyna pokazała się z dobrej strony, a na szczególną pochwałę zasłużyli strzelcy bramek. Mecz obf

read more

Przegrana z Bochum

We wczorajszym meczu sparingowym podopieczni Thomasa Tuchela nie sprostali drużynie VFL Bochum przegrywając 2:1. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, jednak tylko nieliczne zostały wykorzystane. VFL BOCHUM – BORUSSIA DORTMUND 2:1 (1:0)

read more

Porażka z VFL Bochum

Podopieczni Thomasa Tuchela nie sprostali drużynie VFL Bochum przegrywając 2:1. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, jednak tylko nieliczne zostały wykorzystane. VFL BOCHUM – BORUSSIA DORTMUND 2:1 (1:0) Borussia Dortmund: Bürki –

read more

Zwycięstwo z FC Luzern

W dzisiejszym meczu sparingowym drużyna Borussii Dortmund rozbiła Fc Luzern 4-1. Bramki BVB przez 90 minut strzegł Roman Weidenfeller. Czy Thomas Tuchel sprawdza formę obu bramkarzy? Jeżeli tak, to Burki w meczu z VFL Bochum skapitulował dwa razy, a