Finaliści Ligi mistrzów pokonani!

25 lipca w meczu sparingowym podopieczni Thomasa Tuchela pokonali półfinalistów ligi mistrzów 2015 – Juventus Turyn 2 – 0. W 40 minucie pierwszą bramkę dla Borussii zdobył Pierre Emerick Aubameyang, a w 64′ zwycięstwo Dortmundczykom zape

read more

Skromna wygrana z Wolfsbergerem

Pierwszy mecz eliminacji III rundy Ligi Europy przyniósł naszej drużynie skromne zwycięstwo 0 – 1. Jest to dobry wynik, ponieważ następny mecz odbędzie się 6. sierpnia na Signal Iduna Park. Jedyną bramkę strzelił Jonas Hoffman w 16 minuci

• By: admin,
read more

Real Betis pokonany!

Borussia Dortmund w meczu sparingowym pokonała zespół Realu Betis 2 – 0! Gole padły w 36 i 85 minucie dzięki strzałom Adriana Ramosa i Olivera Kircha.   BORUSSIA DORTMUND – Real Betis 2:0 (1:0) BVB: Weidenfeller – Stenzel, Gin

read more

Wygrana na inauguracje sezonu!

W pierwszym meczu Bundesligi podopieczni Thomasa Tuchela pokonali Borussie M’Gladbach 4:0! Dwie bramki dla Dortmundczyków strzelił Henrikh Mkhitaryan, a po jednej dorzucili Marco Reus i Pierre-Emerick Aubameyang. Bramki: ’33, 50 – Henrich Mychitar

read more

Pewna wygrana z beniaminkiem z Ingolstadt!

W dzisiejszym meczu 2. kolejki Bundesligi drużyna Borussii Dortmund pewnie wygrała z beniaminkiem z Ingolstadt 4 – 0. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu BVB zajmuje pierwsze miejsce w lidze! Mamy nadzieję, że to zaszczytne miejsce utrzymają do końc

read more

Trzecia wygrana z rzędu!

Drużyna Borussii Dortmund pokonała w dzisiejszym meczu zespół z Berlina 3-1. Bramki padały głównie po stałych fragmentach gry. Najpierw z rzutu rożnego Kagawa idealnie dośrodkował wprost na głowę Mattsa Hummelsa, a następnie Japończyk pięk

read more

Borussia nadal na szczycie!

Dwa rzuty karne, bramka samobójcza, pewna wygrana Borussii. W sobotnie popołudnie na HDI-Arena nie zabrakło iście piłkarskich emocji. Podopieczni Thomasa Tuchela odnieśli właśnie kolejne zwycięstwo i z kompletem dwunastu punktów pozostają lider

read more

Aptekarze pokonani!

Za nami kolejne wysokie zwycięstwo w wykonaniu podopiecznych Thomasa Tuchela. Borussia Dortmund pewnie pokonuje 3:0 piłkarzy Bayeru Leverkusen i wskakuje na pozycje lidera niemieckiej Bundesligi. Pierwsza bramka dla BVB pada już w 19. minucie spotkania

read more

Koniec zwycięskiej serii!

W meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi Borussia Dortmund zremisowała z TSG Hoffenheim 1:1. Tym samym drużyna z Zagłębia Ruhry opuściła pozycje lidera na rzecz Bayernu Monachium, który prowadzenie w lidze zajmuje z kompletem zwycięstw. 7. trafie

read more

Z Darmstadt na remis

Borussia Dortmund po ciężkim spotkaniu zremisowała z beniaminkiem SV Darmstadt 98 2:2, w ramach 7. kolejki niemieckiej Bundesligi. Klub z Zagłębia Ruhry stracił właśnie kolejne punkty a dystans do lidera Bayernu Monachium wynosi już 4. Niespodzie