Druzgocąca porażka w Monachium

W hitowym spotkaniu 8. kolejki Bundesligi zespół Bayernu Monachium rozgromił u siebie Borussię Dortmund 5-1. Dzięki temu zwycięstwu Bawarczycy umocnili się na prowadzeniu wyprzedzając drugą Borussie siedmioma punktami. Pierwsze 25. minut podopiec

• By: admin,
read more

Trudna wygrana w Moguncji

We wczorajszym spotkaniu podopieczni Thomasa Tuchela pokonali zespół FSV Mainz 0-2! Dla graczy Borussii Dortmund nie była to jednak łatwa przeprawa. Przeciwnicy skutecznie blokowali akcje gości i stwarzali groźne sytuacje podbramkowe. Już w 18. min

read more

Grad goli w Dortmundzie!

Borussia Dortmund pokonała na własnym stadionie piłkarzy FC Augsburg 5-1, a kolejnym Hat Trickiem popisał się Pierre-Emerick Aubameyang!   Pierwsza połowa była całkowicie pod kontrolą gospodarzy. Podopieczni Thomasa Tuchela grali pewnie i st

read more

Pewna wygrana w Bremie!

Borussia Dortmund kontynuuje zwycięską passę i pokonuje zespół Werderu Brema 1:3! Goście objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie, po błędzie Wiedwalda, który został pewnie wykorzystany przez Marco Reusa. Po straconej bramce gospodarze wzi

read more

Klęska w Hamburgu

Hamburger SV pokonał Borussię Dortmund 3:1 w meczu 13. kolejki Bundesligi. Ze względu na bezpieczeństwo zawodników spotkanie rozpoczęło się z 15. minutowym opóźnieniem. Pierwszy cios Hamburg zadał w 19. minucie. Ilicević został sfaulowany prz

read more

Pogrom na Signal Iduna Park!

Borussia Dortmund pewnie pokonała ekipę VFB Stuttgart 4:1! Pierwszego gola Borussia strzeliła już w 3. minucie spotkania! Gonzalo Castro przejął piłkę w polu karnym i strzałem głową pokonał bramkarza gości. Nieco ponad kwadrans późni

read more

Wygrana w ostatniej minucie!

Początek spotkania był bardzo dynamiczny. Już w trzeciej minucie Ilkay Gündogan strzelił z rzutu wolnego w poprzeczkę, a zaledwie dwie minuty później strzał Svena Bendera także trafił w górny słupek bramki. Gospodarze w 31. minucie po wspania

read more

Wygrana z Eintrachtem!

Borussia Dortmund pewnie pokonała Eintracht Frankfurt 4:1 w meczu rozegranym w ramach 16. kolejki Bundesligi! Początek spotkania nie zaczął się pomyślnie dla Borussen. Alexander Meier już w siódmej minucie pokonał Romana Bürkiego umieszczając p

read more

Wygrana w 1/8 DFB-Pokal!

Borussia Dortmund wygrała z drużyną FC Augsburg zapewniając sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Niemiec! Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i obfitowała w wiele groźnych sytuacji. Mimo wysokiego posiadania piłki, Borussen nie pot

read more

Przegrana na koniec roku

Borussia Dortmund nie sprawiła sobie prezentu na 106. urodziny i przegrała z zespołem FC Köln 2:1. Pierwsza bramka padła w 18. minucie, kiedy to z rzutu rożnego dośrodkowywał Mkhitaryan, a Sokratis silnym uderzeniem głową pokonał bramkarza gosp