Wspaniałe rozpoczęcie rundy wiosennej!

Borussia Dortmund pokonała Swoją imienniczkę z M’gladbach 1:3 w meczu 18. kolejki Bundesligi! Już w 33. minucie spotkania Ilkay Gündogan potężnym strzałem z krawędzi pola karnego trafił jedynie w poprzeczkę. Mogła to być znakomita bramka! W

read more

Ingolstadt na kolanach!

Borussia Dortmund pokonała na własnym stadionie zespół Ingolstadt 2:0, w ramach 19. kolejki Bundesligi. Bramki dla gospodarzy zdobył Pierre-Emerick Aubameyang. Pierwsze trafienia kibice zgromadzeni na Signal Iduna Park zobaczyli jednak dopiero po pr

read more

Skromne zwycięstwo z Hannoverem96

Borussia Dortmund 1:0 Hannover 96 Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer – Ginter – Gündogan, Kagawa – Castro, Reus, Mkhitaryan Hannover 96: Zieler – Sakai, Gülselam, Milosevic, Albornoz – Hoffmann – Karaman, San

read more

Trzy punkty pozostają w Westfalii!

Podopieczni Thomasa Tuchela pewnie pokonali ekpię TSG Hoffenheim 3:1! Mimo objęcia prowadzenia przez ekipę gości, Borussen potrafili odrobić tę stratę z dużą nawiązką. BORUSSIA DORTMUND – TSG HOFFENHEIM 3:1 Borussia Dortmund: Bürki – Piszc

read more

Wygrana w Darmstadt!

Borussia Dortmund pokonała zespół SV Darmstadt98 odrabiając trzy punkty do liderów – Bayernu Monachium, z którymi to zmierzą się już w sobotę. Wielkim zaskoczeniem był wystawiony przez Thomasa Tuchela skład, w którym zabrakło min. Reus

read more

Wygrana w cieniu tragedii…

Borussia Dortmund pokonała dziś FSV Mainz 2:0. Te piłkarskie widowisko znalazło się jednak w cieniu tragedii. Nagle zapadła cisza na stadionie. Jeden z kibiców dostał zawału serca i odszedł do sektora – niebo. Jak poinformowało Sky, zawa

read more

Remis w hicie kolejki!

Hit 25. kolejki Bundesligi przyniósł podział punktów na Signal Iduna Park. Borussia Dortmund bezbramkowo zremisowała z Bayernem Monachium pozostawiając tym samym różnicę 5. oczek straty do lidera. Porażka z Mainz dała wszystkim kibicom, a takż

read more

FC Augsburg pokonane!

Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe drużynę FC Augsburg 1:3! W pierwszych minutach meczu mogliśmy dopatrzeć się oznak zmęczenia gości, co poskutkowało stratą bramki. Pierwszego gola już w 16. minucie strzelili gospodarze za sprawą Alfreda

read more

Wygrana po zaciętej walce!

Borussia Dortmund pokonała Werder Brema 3:2 po bardzo ekscytującym meczu! Pierwsza połowa przyniosła ataki za równo ze strony gospodarzy, jak i gości. Już w 15. minucie spotkania Felix Wiedwald popisał się świetną obroną strzału z pola karneg

• By: admin,
read more

Podział punktów w Gelsenkirchen

Borussia Dortmund zremisowała w 170. Revierderby z Schalke 2:2. Więcej wkrótce…   FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND 2:2 (0:0) Schalke 04: Fährmann –Riether, Matip, Neustädter, Kolasinac – Caicara, Geis, Hojbjerg, Belhanda– Sané, H