Pewna wygrana z Hamburgerem SV!

Borussia Dortmund pokonała u siebie Hamburger SV 3:0! Pierwsze minuty spotkania upływały pod znakiem wymiany podań między zawodnikami BVB, oraz groźnymi kontrami HSV. Już w 14. minucie groźnie uderzał Muller, a trzy minuty później strzał Ilice

• By: admin,
read more

Spacer w Stuttgarcie!

Borussia Dortmund pewnie pokonała na wyjeździe VfB Stuttgart 0:3! Od początku spotkania inicjatywę przejęli podopieczni Thomasa Tuchela. Bramka wydawała się jedynie kwestią czasu i w 21. minucie po podaniu Mkhitaryana piłkę do siatki skierował

read more

Grad goli w Dortmundzie

Borussia Dortmund pewnie pokonała VfL Wolfsburg 5:1! Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Bender, Hummels, Schmelzer – Weigl, Kagawa, Castro – Mkhitaryan, Ramos, Reus VfL Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Naldo, Knoche, Schäfer &#

read more

Bolesna przegrana we Frankfurcie

Borussia Dortmund uległa we Frankfurcie Eintrachtowi 1:0. Mimo przewagi w utrzymaniu się przy piłce, Borussen nie potrafili przejść przez szczelną obronę gospodarzy. Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund 1:0 (1:0)   Eintracht Frankfurt

read more

Wygrana na rozpoczęcie nowego sezonu!

Dokładnie o 15:30 zawodnicy BVB usłyszeli pierwszy gwizdek inaugurujący nowy sezon Bundesligi! Podopieczni Thomasa Tuchela od początku kontrolowali przebieg spotkania. Ostra i stanowcza gra FSV Mainz przyniosła w 13. minucie meczu żółtą kartkę d

read more

Niezasłużona porażka w Lipsku

Miało być szybko, łatwo i bezboleśnie. Gładko wywalczone 3 punkty i spokojny powrót do Dortmundu. Tymczasem, w meczu drugiej kolejki Bundesligi BVB poniosła sensacyjną porażkę z RB Leipzig (1:0). Remis pomiędzy zespołami utrzymywał się do 89

read more

Grad goli na Łazienkowskiej!

Borussia Dortmund rozgromiła na wyjeździe Legie Warszawa 0:6. Wynik spotkania w 7. minucie po strzale głową otworzył Mario Götze. Po kwadransie na tablicy wyników pojawiło się 0:2, a na listę strzelców wpisał się Sokratis. Na domiar złego dw